Jeticaret Hakkında

Tek İşimiz E-Ticaret!

E-Ticaret Ajansı kavramı Türkiye’de hala daha tam oturmamışken 2013 yılında Denizli’de Denizli E-Ticaret adıyla kurulan şirketimiz, bulunduğu ile hizmet vermenin yanısıra talepler doğrultusunda farklı il ve ülkelerden müşterilerle kısa sürede 100’den fazla markaya hizmet verir hale gelmiştir.

Bu süreçte, vizyonumuz doğrultusunda daha etkili hizmet verebilmek için markamızı Jeticaret olarak güncelledik; yerli yabancı 200’den fazla projeye dokunduk.

Yeni marka, yeni ofis ve ekibimize katılan yeni arkadaşlarımızla E-Ticaret alanında hizmet vermeye güçlü bir şekilde devam ediyoruz.

Neden Biz?

Bölgenin Tek E-Ticaret Ajansıyız!

E-Ticaret yapan ve yapmayı düşünen kişiler/işletmeler için E-Ticaret alanında hizmet veren bir partner bulmak oldukça zor.

Biz Jeticaret olarak ilk günden bu yana sadece E-Ticaret alanında verdiğimiz pazarlama, markalaşma, optimizasyon, organizasyon, ekip oluşturma ve yatırım alanındaki hizmetlerimizle ihtiyacınız olan hareket planını belirliyoruz.

Bu süreçten sonra verdiğimiz hizmet sadece ihtiyacınıza yönelik oluyor. Sizinle aynı dili konuşuyor aynı hedefe yöneliyor aynı hisleri taşıyoruz.

Rakamlarla Çalışan Uzmanlarız

Biraz Mühendislik Biraz Matematik

E-Ticaret’in iyi bir matematik gerektirdiğini en iyi proje sahipleri bilir. Tüm işimiz neredeyse rakamlar üzerine olduğu için data-yazılım-insan üçgenini en doğru şekilde oluşturarak başarıya gidecek yolu birlikte inşaa ediyoruz.

Dijital ve E-Ticaret çok hızlı gelişiyor. Bunun için süreci takip edecek, trendleri yakalayacak ve sizi Jet hızına çıkaracak bir partnere ihtiyacınız var.

Semrush, Mailchimp, Manychat, Klaviyo, Privy, Shopify, Magento vb. onlarca araçtaki uzmanlığımız ile işimizi dünya standartlarında yapıyoruz.

Bir projeniz var mı?

Gelin tanışalım, E-Ticaret projenizi birlikte analiz edelim. Başarılı olacak bir proje neden aklınızda kalsın ki?

+90(537) 200 38 21

info@jeticaret.net