E-TİCARET MARKALAŞMA

Marka sadece bir logo yada isim değildir. E-Ticarette marka ise tüm dünyaya açıldığı için oldukça önem arzetmektedir. Bu süreçte çözüm ortaklarımızla birlikte E-Ticaret Markalaşmasındaki 23 adımı uygulayarak size en doğru markayı belirliyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-TİCARET PROJE GELİŞTİRME

Aklınızdaki E-Ticaret Projenizi A’dan Z’ye geliştiriyoruz. Bu süreçte profesyonel bir e-ticaret projesi hangi ihtiyaçlara sahip ve nasıl bir yoldan geçiyorsa, benzer süreçleri belirliyor sizi başarıya ulaştıracak en kısa yolu çiziyoruz. Projenizle ilgili diğer sorularınıza cevap verebilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.

E-TİCARET PAZARLAMA ÇALIŞMALARI

E-Ticaret için Pazarlama Herşeydir! Sitenizin pazarlama çalışmaları yapılmadığı takdirde kimsenin haberdar olmadığı hiç satışın olmadığı bir yer olarak kalacaktır. Jeticaret olarak biz projenize göre tüm pazarlama kanallarını bütçenize göre doğru bir şekilde kullanarak satışlarınızı artırıyoruz. Bunu doğru anlık raporlama ile size iletiyoruz. Projenizin e-ticaret pazarlaması hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-TİCARET SATIŞ ARTIRMA VE OPTİMİZASYONU

Pazarlama yapan her proje satış yapar ancak 100 satış yapabilecek bir proje doğru optimizasyonlar yapılmadığı takdirde 3 satış yapabilir. Biz projenizi tüm yönleriyle inceleyerek satışlarınızın olması gereken noktaya çıkması için gerekli optimizasyonları yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaların detaylı raporlarını tüm süreçte sizinle paylaşıyoruz. Dönüşüm optimizasyonu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-İHRACAT ÇALIŞMALARI

E-Ticarette Türkiye’ye satış yapmak ile yurdışına satış yapmak arasında hiçbir fark yok. Doğru sistem doğru pazarlama ve doğru işleyiş ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Jeticaret olarak E-İhracat çalışmalarınızda A’dan Z’ye yardımcı oluyoruz. E-İhracat ile ilgili sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-TİCARET KURUMSAL EĞİTİMLERİ

E-Ticaret Projeleri için en önemli unsur doğru ekiptir. Ekibinizin bilgi birikimi ve tecrübesi projenin başarıya ulaşmasını sağlar. Ekibinizin doğru alanda doğru eğitimi alıp süreci kendi içinizde yürütebilmeniz için kurumsal e-ticaret eğitimleri yapıyoruz. E-Ticaret eğitimi ile daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir projeniz var mı?

Gelin tanışalım, E-Ticaret projenizi birlikte analiz edelim. Başarılı olacak bir proje neden aklınızda kalsın ki?

+90(537) 200 38 21

info@jeticaret.net